NANO FLEX FT 48 (698)

Marka : Gewo
Toplam Stok Adedi : 0
₺124,49 'den başlayan taksitlerle

Nanoflex - Esnek yüksek gerilim teknolojisi ile Ultimate Weapon

Sizin için uygun bir lastik seçeneği: Nanoflex yenilikçi devrim olağanüstü etkisi ile yeni bir gelişmedir. Bu son yüksek state-of-the-art teknoloji ile premium lastiktir. Her düzeyde oyuncular bu lastiğin geliştirilmesinde ve test sırasında katıldı. GEWO teknisyenleri Nanoflex, bir geometri uyarlanmış pütürlü yapısı ile yeni bir yenilikçi yüksek teknoloji lastik dizi oluşturduk. Sonuç ivme gibi bir mancınık veren bir hücum silahı.

 

Yeni geliştirilen pütür geometri, tüm oynanan durumlarda son derece patlayıcı spinli vuruş garantisiyle top yüzeyine uyum sağlar. Çok yapışkan, gerginlik yüzeyi çok dinamik, elastik yüzeye büyük dönüş derecelendirme sayesinde üretir. Nanoflex serisi, tüm profesyonel ve ciddi oyuncular için spin ve güç optimum dinamikleri ile muazzam bir duygu sunmaktadır.

 

Bu yüksek dinamikleri ile zor ve en hızlı versiyonu. Bu lastik agresif, saldıran noktayı kazanmak isteyen üst düzey profesyonel oyuncular için geliştirdi. Rakibiniz En sert ve tehlikeli kontra spin ile yanıtlanabilir. Muazzam bir mancınık üretimine rağmen Nanoflex FT48 normalde  ulaşılmaz görünen  kontrolü bu kategoride bir lastikle sunuyor. Nanoflex FT48 patlayıcı silah etkisiyle titreşimi senin rakibine verir.

 GEWO'NUN SPONSORU OLDUĞU İRANLI OYUNCU SİNA, ESKİ MİLLİ OYUNCU CEVAT GÜRSEL VE BASRİ YILMAZIN TERCİHİ NANO FLEX FT 48'DİR.

 

SINIFIOFF+ELASTİKİYETHARDSPEED120CONTROL91SPİN115RENKKIRMIZI-SİYAHKALINLIK1.9MM 2.1M